Cyklistika

 

Do našich domovů se pomalinku vkrádá duch Vánoc. Města a městečka zdobí třpyt blýskajících světýlek, ve vzduchu je cítit vůně jehličí a výlohy obchodů vábí své zákazníky k nákupům. Nastal čas adventu, shonu i naděje.

Luže - Pár slunečných paprsků šimrá nás po tvářích, jako by nám chtěly naznačit, že se pomalinku blíží čas, kdy se příroda ukládá k zimnímu spánku. Koruny stromů hrají všemi barvami, tu a tam se ozve vábivý zpěv drozda a pár poletujících lístků vybízí mnoho z nás ke krásnému výletu nebo jen procházce.

PARDUBICE - Netradičně v neděli a se zpožděním půl roku se ve městě perníku opět uskutečnil tradiční Pardubický vinařský půlmaraton. Šestnáctý ročník novodobé historie tohoto podniku uvítal na svém startu více jak deset tříkolkářů v obou kategoriích mužů a žen, kteří, společně s handbikery, za poměrně studeného a podmračeného počasí, nastoupili...

Plzeň - Krajské město na západě Čech, ležící na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava, z nichž vzniká řeka Berounka, není známá jen svým světoznámým pivem, Katedrálou svatého Bartoloměje či v novodobé historii Západočeskou univerzitou. Pro handicapované cyklisty je tento kout naší země spjat s cyklistickým závodem, který je zde pravidelně...

Žeravice - Čtvrtá květnová sobota svým rázem počasí nelákala vytáhnout nohy z vyhřátého pelíšku, vyjet na nějaký ten výlet nebo dokonce vyrazit reprezentovat náš oddíl.