Zažij s námi 

                           Změna v životě?  A co dál?

                                                                 Co Ti umíme nabídnout my..... 

Poradíme vám, jakým sportovním směrem se můžete vydat, nabídneme pohybové vyžití, sport, který vás bude bavit. Jste krátce nebo dlouhodobě po úrazu či vás handicap trápí od narození, máte vrozenou vadu? Nic pro nás není překážka. Uvedeme váš život v pohyb. Buďte součástí našeho týmu a zapojte se!  

Pravidelné tréninky 

Pro radost i na paralympiádu. S námi se můžete realizovat dle své potřeby a chuti. Sportujeme na rekreační úrovni, ale odchovali jsme i řadu reprezentantů a paralympioniků. Někteří z nich si splnili svůj sen, vystoupali s námi až k medailím a s hrdostí si vyslechli národní hymnu. Hlavní těžiště aktivit jsou tréninky v našich sportovních centrech v Luži, Pardubicích, Hradci Králové a kdekoliv, kde najdeme kamarády se zájmem o sport a spolupráci s námi.  

Individuální tréninkové plány

Pro ty, kteří nejsou z východočeského regionu nebo v dosahu některého našeho střediska, pomáháme zajistit tréninkové podmínky doma. Pomáháme navázat na sportovní klub "zdravých". Řadu sportovců a členů vedeme na dálku, vyjíždíme za nimi, zajišťujeme jim, co je potřeba, radíme, poskytujeme informace o akcích a zveme na turnaje a závody. 

Tréninková soustředění a kempy

V průběhu roku pořádáme několik tréninkových soustředění. Některá z nich jsou zaměřena výkonnostně a jiná spíše rekreačně jako příležitost pro společné setkávání se sportem. Soustředění jsou víkendová i týdenní. Jednotliví účastníci se zapojují dle své chuti a možností. Zapojujeme svoje i vaše rodiny, kamarády i dobrovolníky. Pro zájemce nabízíme jedno a vícedenní individuální soustředění. 

Závody a turnaje po České republice 

Jakmile je sportovec dostatečně vyspělý a připravený, nabízíme řadu příležitostí zúročit trénink a poměřit síly na některém z turnajů či závodů po celé České republice. Věříme, že každý má v sobě alespoň trochu soutěživosti a rád zkusí, zda obstojí či dokonce porazí někoho jiného. Zjišťujeme informace o akcích, plánujeme hromadné i individuální výjezdy, koordinujeme přihlášky a veškerou administrativu s tím spojenou, organizujeme dopravu a dle možností i svozy. Pomáháme a vedeme sportovce přímo na akcích.

Účast na mezinárodních soutěžích a reprezentace

Ti, kteří to se sportem myslí vážně, mají potenciál a výsledky, podporujeme je i na mezinárodních akcích. Těm nejlepším pomáháme se zařazením a trénováním na reprezentační úrovni. Především naši boccisté patří už řadu let mezi českou špičku.

Volnočasové a společenské akce, osvěta života s handicapem 

Nezapomínáme ani na veřejnost. Seznamujeme okolí o tom, jaký je život na vozíku, a to vše ruku v ruce s naší sportovní činností. Vysvětlujeme a ukazujeme, že člověk s handicapem je naprosto normální, že i on má plnohodnotný život. Při různých příležitostech organizujeme akce pro náš klub, veřejnost, známé a kamarády či pracovní a obchodní partnery.