Život handicapem nekončí! 

Jsme sportovní klub se zaměřením na tělesně postižené osoby.

Sídlíme v Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé v Luži, ale působíme po celých Východních Čechách (Pardubice, Hradec Králové, atd.) Nabízíme osobám s pohybovým handicapem možnost sportovat na rekreační i výkonnostní úrovni, dáváme šanci závodit na akcích po celé České republice a těm nejlepším se reprezentovat i v zahraničí nebo dokonce na paralympijských hrách. 

 Nabízíme různé druhy sportovních oddílů.

  • Atletika, boccia, cyklistika, hippoterapie.
  • Doplňkové aktivity ( závěsný kuželník, stolní tenis, turistika).

Kromě pravidelných aktivit realizujeme nejrůznější turnaje a soutěže. TJ Léčebna Košumberk registruje několik set "profesionálních" i rekreačních handicapovaných sportovců z celé republiky. I pacienti Hamzovy léčebny mají šanci se účastnit některých akcí. Tímto také vyzýváme všechny, kteří mají zájem se jakkoli dobrovolně zapojit do našich řad a pomoci při tréninku, manipulaci s vozíčkáři a ostatních aktivitách - jsou vítáni.


Číst dále

Náš tým na cestách
Náš tým na cestách

Co nabízíme

Lekce jízdy na koni & ustájení

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi

Soukromé lekce

Klikněte a můžete začít psát. Ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem

 

Skupinové lekce

Klikněte a můžete začít psát. Ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem.

Ustájení koní

Klikněte a můžete začít psát. Ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem.