Podzimní cyklistické soustředění se podařilo

30.10.2023

Letošní cyklistickou sezónu jsme završili společným setkáním, které se uskutečnilo třetí říjnový víkend konečně v Luži.

Přivítalo nás krásné podzimní počasí, příroda hrála všemi barvami a teploty, na toto roční období, byly více než luxusní. Někteří z nás neodolali a jakmile dojeli na místo, vyrazili na krátkou vyjížďku do blízkého okolí. Nebylo se čemu divit, do Luže jsme se vrátili po delší době, a tak jsme byli zvědavi, co vše se tam za ten čas změnilo a na co nového se můžeme těšit.

Hlavní část naplánovaného programu se konala v sobotu. Trenérky si pro nás připravily program, na který budeme všichni rádi vzpomínat. Pro některé z nás byl dost náročný. Náš Plyšák nebyl v kondici sportovce připraveného odevzdat vše, co je v jeho silách, spíše měl pocit, že si na něm honí body permoníci v podobě jakési virózy. Vůle a odhodlání nakonec zvítězily nad myšlenkou zůstat doma a raději sledovat vše opodál.

Soustředění by se dalo rozdělit na dvě části, na část fyzickou a edukativní. První část v sobě ukrývala dva cyklovýlety. Ten ranní jsme podnikli ve dvou skupinkách s rozdílnou distancí 14 a 30 km, ten druhý byl pak společný a vedl do Nových Hradů, kde jsme společně v krásném areálu rokokového zámku zhodnotili uplynulou sezónu.

Na samotný závěr sobotního dne se uskutečnila beseda s Lubošem Jirkou, který je hlavním trenérem slavné Astérie Dubí, která má ve svých řadách dvojnásobnou mistryni světa Pavlínu Vejvodovou. 

Cyklistická sezóna 2023 dopsala své řádky. Nastává čas, kdy pomalinku započneme rekapitulovat, co se nám povedlo, co by mohlo být lepší, nebo naopak, čemu se příště vyhnout. Každý z nás má však na paměti fakt, že bez vás, našich přátel a podporovatelů, by naše činnost nebyla možná. Moc vám všem, trenérkám a podpůrnému týmu, děkujeme a těšíme se příští rok na viděnou ❤️❤️❤️.

Fotogalerie zde: