Nejsi na to sám, stojíme při Tobě

25.06.2021

V životě je možné potkat se tisíckrát a nenajít... a potkat se jednou a najít se navždy.

Johann Wolfgang Goethe

Milý Honzíku,

řádky, které Ti nyní posíláme, jen stěží dokáží vyjádřit naše pocity ve chvíli, kdy jsme se dozvěděli o Tvé srdeční příhodě, spojenou s krvácením do mozku a kómatem, který Ti z minuty na minutu obrátil život o 180 stupňů.

Naše psaní jsme uvedli citátem slavného dramatika, filozofa a básníka Johanna Wolfganga Goetheho, který svou moudrostí, přehledem a myšlením předčil tehdejší dobu a dnes je pro mnohé z nás inspirací. Do našich životů jsi vstoupil jako střela, která nás spoutává svou laskavostí, optimismem a nadějí.

Nyní bychom Ti rádi poslali naši naději. Věříme, že se nám uzdravíš, a nejen skrze písmenka ze svých výletů nás vytáhneš na pro Tebe tak oblíbený Praděd nebo jen na procházku, kterou zakončíme dobrou kávičkou, pivečkem a zajímavým povídáním.

Tvá cesta na tomto světě ještě není u konce, i když víme, že boj, který nyní svádíš, je jedním z nejtěžších. Říká se, že za nás mluví činy. Náš cyklistický oddíl, jehož jsi nedílnou součástí, se rozhodl následující dva závody, které se pojedou v Brně a Plzni, jet za Tebe a svým sportovním výkonem sdílet nejen samotnou radost z pohybu, ale hlavně naději a víru, že se nám vrátíš.

Honzíku, jsi v našich srdcích a jak samotný Goethe podotkl, "V životě je možné potkat se tisíckrát a nenajít... a potkat se jednou a najít se navždy". My jsme rádi, že jsme Tě našli.

Cyklisté TJ Léčebna Košumberk